Dnes je čtvrtek, 13.5.2021, svátek má Servác
SPONZOŘI COPR.cz:
výstavba a servis inženýrských sítí a technologií
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD COPR Přeštice uvádí: TALENT CUP 2020:
SEZÓNA TALENT CUP 2020 UKONČENA
SEZÓNA MTB Biatlon 2020 UKONČENA
Stránky založeny
26. července 2011
Copyright (C) 2011 - 2021
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace, zpracování dat
časomíra, sportovní akce
Tylova 1091, 334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil[@]talentcup.cz
info@copr.cz
HGenealogie Ing. Hynek MUSIL
GENEALOGIE
Ing. Hynek MUSIL
Genealogické služby
Překlady matričních zápisů
Tylova 1091, 334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil[@]hynekmusil.cz

CYKLISTICKÝ ODDÍL PŘEŠTICKÉHO REGIONU
TJ PŘEŠTICE

PŘEDSEDA ODDÍLU:MANAŽERKA ODDÍLU
Josef HRÁDEKJana RICHTEROVÁ
Josef HRÁDEKJana RICHTEROVÁ
josefhradek
(zavináč)seznam.cz
777 07 07 09
mgr.janarichterova
(zavináč)seznam.cz

TRENÉR MLÁDEŽE
a člen Výboru COPRu:
TRENÉR MLÁDEŽE
a člen Výboru COPRu:

Břetislav VAVERKAČERMÁK MARTIN
Břetislav VAVERKAMartin ČERMÁK
BVaverka
(zavináč)seznam.cz
-

-

-

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Tomáš VAVŘÍK Tadeáš TOBRMAN Klára BAUEROVÁ Vojtěch OPÁLKO Agnes NAVRÁTILOVÁ
Tomáš
VAVŘÍK
Tadeáš
TOBRMAN
Klára
BAUEROVÁ
Vojtěch
OPÁLKO
Agnes
NAVRÁTILOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Tereza MÍŠKOVÁ Jakub KRIŽAN Žaneta KISSOVÁ Marek HOJKA Jan BAUER
Tereza
MÍŠKOVÁ
Jakub
KRIŽAN
Žaneta
KISSOVÁ
Marek
HOJKA
Jan
BAUER

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Robin TOBRMAN Erik ŠVAMBERK Linda SCHNEDÖLFLEROVÁ Taťána NESNÍDALOVÁ Alex MAČEJOVSKÝ
Robin
TOBRMAN
Erik
ŠVAMBERK
Linda
SCHNEDÖLFLEROVÁ
Taťána
NESNÍDALOVÁ
Alex
MAČEJOVSKÝ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Matěj KRIŽAN Sofie KOVÁŘOVÁ Tadeáš STREJC Magdalena RUTAROVÁ Josefa PUCHTOVÁ
Matěj
KRIŽAN
Sofie
KOVÁŘOVÁ
Tadeáš
STREJC
Magdalena
RUTAROVÁ
Josefa
PUCHTOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Marek PŘEROST Martin MRSKOŠ Daniel BRUNA Matyáš OPÁLKO Pavel ŠVAMBERK
Marek
PŘEROST
Martin
MRSKOŠ
Daniel
BRUNA
Matyáš
OPÁLKO
Pavel
ŠVAMBERK

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Ella SCHNEDÖLFLEROVÁ Ondřej RUDOLF Julie RADOVÁ Ondra PUCHTA Michaela PŘEROSTOVÁ
Ella
SCHNEDÖLFLEROVÁ
Ondřej
RUDOLF
Julie
RADOVÁ
Ondra
PUCHTA
Michaela
PŘEROSTOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Jan NESNÍDAL Nicol MATASOVÁ Pavel MAČEJOVSKÝ Patrik KOBZA Matyáš KISS
Jan
NESNÍDAL
Nicol
MATASOVÁ
Pavel
MAČEJOVSKÝ
Patrik
KOBZA
Matyáš
KISS

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Adam HRDINA Tomáš TYKVART Karolína RUTAROVÁ Václav MRSKOŠ Žaneta CHVÁTALOVÁ
Adam
HRDINA
Tomáš
TYKVART
Karolína
RUTAROVÁ
Václav
MRSKOŠ
Žaneta
CHVÁTALOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Lucie RADOVÁ Václav DRAGOUN David MATAS Kateřina VAVERKOVÁ Michal VOLF
Lucie
RADOVÁ
Václav
DRAGOUN
David
MATAS
Kateřina
VAVERKOVÁ
Michal
VOLF

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Matyáš JANDA Dominik CICKO Milan FIKRLE Dominik VÍT Aleš KVĚTOŇ
Matyáš
JANDA
Dominik
CICKO
Milan
FIKRLE
Dominik
VÍT
Aleš
KVĚTOŇ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Marek KOPEJTKO Filip BROŽ Matěj KUNCENDÖRFER Jiří HARMÁČEK Marek TAJŠL
Marek
KOPEJTKO
Filip
BROŽ
Matěj
KUNCENDÖRFER
Jiří
HARMÁČEK
Marek
TAJŠL

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Jan HAVRÁNEK Jan HONSA Tomáš RUDOLF Ondřej RUDOLF Dušan HRDINA
Jan
HAVRÁNEK
Jan
HONSA
Tomáš
RUDOLF
Ondřej
RUDOLF
Dušan
HRDINA

Závodník Závodník Závodník Člen Závodník
Martin TOBRMAN Radek ANDRLE Erika RADOVÁ Vítězslav OPÁLKO Dušan RADA
Martin
TOBRMAN
Radek
ANDRLE
Erika
RADOVÁ
Vítězslav
OPÁLKO
Dušan
RADA

Člen Závodník Člen Mechanik Závodník
Jiří KROUPA Martin HRÁDEK Jaroslav MATAS Jan HOUŠKA Vladimír NÁPRSTEK
Jiří
KROUPA
Martin
HRÁDEK
Jaroslav
MATAS
Jan
HOUŠKA
Vladimír
NÁPRSTEK

Závodník Závodník Člen Závodník
Drahoslava OSTRČILOVÁ Martin LOJÍK Pavol MAČEJOVSKÝ Vladimír PRITZL
Drahoslava
OSTRČILOVÁ
Martin
LOJÍK
Pavol
MAČEJOVSKÝ
Vladimír
PRITZL