Dnes je středa, 28.10.2020, svátek má
SPONZOŘI COPR.cz:
výstavba a servis inženýrských sítí a technologií
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD COPR Přeštice uvádí: TALENT CUP 2020:
SEZÓNA TALENT CUP 2020 UKONČENA
SEZÓNA MTB Biatlon 2020 UKONČENA
Stránky založeny
26. července 2011
Copyright (C) 2011 - 2020
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace, zpracování dat
časomíra, sportovní akce
Tylova 1091, 334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil[@]talentcup.cz
info@copr.cz
HGenealogie Ing. Hynek MUSIL
GENEALOGIE
Ing. Hynek MUSIL
Genealogické služby
Překlady matričních zápisů
Tylova 1091, 334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil[@]hynekmusil.cz

CYKLISTICKÝ ODDÍL PŘEŠTICKÉHO REGIONU
TJ PŘEŠTICE

PŘEDSEDA ODDÍLU:MANAŽERKA ODDÍLU
Josef HRÁDEKJana RICHTEROVÁ
Josef HRÁDEKJana RICHTEROVÁ
josefhradek
(zavináč)seznam.cz
777 07 07 09
mgr.janarichterova
(zavináč)seznam.cz

TRENÉR MLÁDEŽE
a člen Výboru COPRu:
TRENÉR MLÁDEŽE
a člen Výboru COPRu:

Břetislav VAVERKAČERMÁK MARTIN
Břetislav VAVERKAMartin ČERMÁK
BVaverka
(zavináč)seznam.cz
-

-

-

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Tomáš VAVŘÍK Tadeáš TOBRMAN Klára BAUEROVÁ Vojtěch OPÁLKO Agnes NAVRÁTILOVÁ
Tomáš
VAVŘÍK
Tadeáš
TOBRMAN
Klára
BAUEROVÁ
Vojtěch
OPÁLKO
Agnes
NAVRÁTILOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Jakub KRIŽAN Žaneta KISSOVÁ Luděk FERIANEC Jan BAUER Robin TOBRMAN
Jakub
KRIŽAN
Žaneta
KISSOVÁ
Luděk
FERIANEC
Jan
BAUER
Robin
TOBRMAN

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Erik ŠVAMBERK Tereza SVOBODOVÁ Taťána NESNÍDALOVÁ Alex MAČEJOVSKÝ Matěj KRIŽAN
Erik
ŠVAMBERK
Tereza
SVOBODOVÁ
Taťána
NESNÍDALOVÁ
Alex
MAČEJOVSKÝ
Matěj
KRIŽAN

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Sofie KOVÁŘOVÁ Magdalena RUTAROVÁ Marek PŘEROST Martin MRSKOŠ Daniel BRUNA
Sofie
KOVÁŘOVÁ
Magdalena
RUTAROVÁ
Marek
PŘEROST
Martin
MRSKOŠ
Daniel
BRUNA

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Matyáš OPÁLKO Pavel ŠVAMBERK Ondřej RUDOLF Julie RADOVÁ Michaela PŘEROSTOVÁ
Matyáš
OPÁLKO
Pavel
ŠVAMBERK
Ondřej
RUDOLF
Julie
RADOVÁ
Michaela
PŘEROSTOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Jan NESNÍDAL Nicol MATASOVÁ Pavel MAČEJOVSKÝ Patrik KOBZA Matyáš KISS
Jan
NESNÍDAL
Nicol
MATASOVÁ
Pavel
MAČEJOVSKÝ
Patrik
KOBZA
Matyáš
KISS

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Tomáš TYKVART Karolína RUTAROVÁ Václav MRSKOŠ Hynek MUSIL Žaneta CHVÁTALOVÁ
Tomáš
TYKVART
Karolína
RUTAROVÁ
Václav
MRSKOŠ
Hynek
MUSIL
Žaneta
CHVÁTALOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Lucie RADOVÁ Václav DRAGOUN David MATAS Kateřina VAVERKOVÁ Jana RICHTEROVÁ
Lucie
RADOVÁ
Václav
DRAGOUN
David
MATAS
Kateřina
VAVERKOVÁ
Jana
RICHTEROVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Michal VOLF Matyáš JANDA Dominik CICKO Milan FIKRLE Dominik VÍT
Michal
VOLF
Matyáš
JANDA
Dominik
CICKO
Milan
FIKRLE
Dominik
VÍT

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Aleš KVĚTOŇ Marek KOPEJTKO Filip BROŽ Matěj KUNCENDÖRFER Jiří HARMÁČEK
Aleš
KVĚTOŇ
Marek
KOPEJTKO
Filip
BROŽ
Matěj
KUNCENDÖRFER
Jiří
HARMÁČEK

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Marek TAJŠL Jan HAVRÁNEK Jan HONSA Tomáš RUDOLF Ondřej RUDOLF
Marek
TAJŠL
Jan
HAVRÁNEK
Jan
HONSA
Tomáš
RUDOLF
Ondřej
RUDOLF

Závodník Závodník Závodník Člen Závodník
Martin TOBRMAN Radek ANDRLE Erika RADOVÁ Vítězslav OPÁLKO Dušan RADA
Martin
TOBRMAN
Radek
ANDRLE
Erika
RADOVÁ
Vítězslav
OPÁLKO
Dušan
RADA

Člen Závodník Člen Mechanik Závodník
Jiří KROUPA Martin HRÁDEK Jaroslav MATAS Jan HOUŠKA Vladimír NÁPRSTEK
Jiří
KROUPA
Martin
HRÁDEK
Jaroslav
MATAS
Jan
HOUŠKA
Vladimír
NÁPRSTEK

Závodník Závodník Člen Závodník
Drahoslava OSTRČILOVÁ Martin LOJÍK Pavol MAČEJOVSKÝ Vladimír PRITZL
Drahoslava
OSTRČILOVÁ
Martin
LOJÍK
Pavol
MAČEJOVSKÝ
Vladimír
PRITZL