Dnes je sobota, 20.7.2019, svátek má Ilja
Porsche PlzeňCOMWA s.r.o. - Výroba přesných plechových dílů - Laserové vypalování - Svařování kovových dílůFIZIOTERAPEUT Štěpánka KorcováMERTL KonstrukcePŘEŠTICKÁ SVINĚ ... Nejlepší přeštická restauraceHOTEL KAVÁRNA WOLFAKČNÍ NÁŘADÍ.CZSpolečnost DAHLHAUSEN se zaměřuje na prodej a výrobu širokého sortimentu výrobků zdravotnické technikyOrganic farm je kouskem krásné země
Stránky založeny
26. července 2011
Copyright (C) 2011 - 2019
HYNC DESIGN - Ing, Hynek MUSIL, Vaše časomíra ...
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace, zpracování dat
časomíra, sportovní akce
Tylova 1091, 334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil[@]talentcup.cz
info@copr.cz
ON-LINE PŘIHLAŠENÍ BIKEŘI
TRIATLON ROUPOV 2019
6. července 2019

ON-LINE PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Seřadit dle:


JménoKategorieObec/KlubTRIČKO

BARTOŠOVÁ NatálieŽ39Horšovský TýnSNeplaceno

BEER ErikŽci14-15Roupov XsZaplaceno

BEER MarekŽci14-15RoupovSZaplaceno

BEER RomanŽci10-11Roupov164Zaplaceno

BERAN JanM39DOVEDOVÉ Z ROUPOVALZaplaceno

BERANOVÁ DanielaŽky8-9VELOSPORT Domažlice146Zaplaceno

BEŠTOVÁ MichaelaŽ40Plzeňská 12tkaSNeplaceno

BÍBA JanM40Triatlon PlzeňMZaplaceno

BÍBA Mikulᚎci12-13TAP 10Zaplaceno

BÍBA Tadeᚎci8-9Plzeň8Zaplaceno

BIELKOVÁ VěraŽ40PlzeňLZaplaceno

BOŘÍKOVÁ PavlínaŽ39PřešticeSZaplaceno

BROŽOVÁ MonikaŽ40Zruč-SenecMZaplaceno

BRYNDA JakubM39SkočiceMZaplaceno

BURLOVÁ TerezaŽky12-13TAP Plzeň164Zaplaceno

CIPRA JiříM39Forrest Gump teamLZaplaceno

CÍSAŘOVÁ AgátaŽky8-9Tlučná146Zaplaceno

CÍSAŘOVÁ DanaŽ40Forrest gump teamMZaplaceno

ČERNÝ JakubŽci10-11Triatlon Plzeň 140Zaplaceno

DENK VojtěchŽci12-13TAP PlzeňxsZaplaceno

FABIÁN VladimírM40Švihov FabiLZaplaceno

FABIÁNOVÁ KarolínaŽky8-9Švihov Fabi10Zaplaceno

FAJTA ViktorM39PlzeňSZaplaceno

FIKRLE JosefM39SobekurymZaplaceno

FIKRLE ZdeněkM40SoběkuryXLZaplaceno

FREMR LukášM39Plzeň MZaplaceno

GEMERSKÁ TerezaŽky12-13kola-bbm.cz152Zaplaceno

GEMERSKÝ PavelŽci14-15kola-bbm.cz?Zaplaceno

GRASSL JanM39LuzanyLZaplaceno

HAMATA Lukᚎci14-15TRIATLET KARLOVY VARY?Neplaceno

HANZLÍK JindřichM40PřešticeLZaplaceno

HANZLÍKOVÁ HanaŽ39Eaglovice Team SZaplaceno

HAVRÁNEK DavidM39TAP MNeplaceno

HLÁSKOVÁ MarkétaŽ39PlzenSNeplaceno

HOLEČEK FilipM39AF TEAM PlzeňMZaplaceno

HRICIŠIN HugoŽci10-11CSG TRI TEAM150Zaplaceno

HŘÍBAL MartinM39Velosport Domažlice?Zaplaceno

HŘÍBAL PavelM39Velosport Domažlice?Zaplaceno

HULEŠOVÁ MartinaŽ40MerklínMZaplaceno

CHUDÁČEK ZdeněkM40321startMZaplaceno

CHURAVÁ VeronikaŽky14-15Triatlon Plzeň - TAPSZaplaceno

CHYTILOVÁ KateřinaŽky10-11Triatlon PlzeňSZaplaceno

JÓCSIK OndřejJři18-19TAPMNeplaceno

KAŠE JanM40KerteamLZaplaceno

KERVITCER JanM40KerteamMZaplaceno

KINKOR JiriM40PlzeňLZaplaceno

KMUNÍČEK MilošM40Maratonklub KladnoMZaplaceno

KOFROŇ RadekM40456CÍLLZaplaceno

KOFROŇOVÁ KateřinaJky18-19456CÍLSZaplaceno

KONRÁDYOVÁ KarolínaŽky12-13SPORT CLUB PLZEŇ146Zaplaceno

KOSNAR VaclavM39KlatovyLNeplaceno

KOSTADINOV JiříM40TJ Jiskra Horní MaršovMZaplaceno

KRÁTKÝ Tomᚎci10-11kola-bbm.cz164Zaplaceno

KREJSA DavidM39PlzenLZaplaceno

KRUMLOVÁ AlžbětaŽky14-15SK JISKRA DOMAŽLICESZaplaceno

KUBROVA IdaŽ39PlzenSNeplaceno

LAUDOVÁ LenkaŽ40PK Slavia PlzeňMZaplaceno

LEDECKÁ KristýnaŽ39PřešticeMZaplaceno

LESAPAN HajnejM40TapLZaplaceno

LISNER JakubM39RokycanyLNeplaceno

LUCÁKOVÁ VeronikaŽ39PřešticeSZaplaceno

MAČEJOVSKÝ AlexŽci8-9COPR TJ PŘEŠTICE140Zaplaceno

MAREK JakubDci16-17TapMZaplaceno

MAREK MatejDci16-17TapMZaplaceno

MAREŠOVÁ MagdalenaŽky12-13Triatlon Plzeň XsZaplaceno

MAREŠOVÁ PetraŽ40Triatlon Plzeň MNeplaceno

MARTIN FilipM40KlatovyLZaplaceno

MARTIN OliverJři18-19KlatovyMZaplaceno

MARTIŠ MarekM39Plzeň XlNeplaceno

MAŠEK JanM39Enduro team PřešticeXLNeplaceno

MATASOVÁ KateřinaŽ40COPR TJ PŘEŠTICESZaplaceno

MENCLOVÁ LuisaŽky10-11Triatlon Plzeň146Zaplaceno

MILLER JiříM40TurskoXLZaplaceno

MINAŘÍK PetrM40RokycanyMNeplaceno

MOTLÍK JanM40PlzeňMZaplaceno

NAVRÁTIL HonzaM40Extrémo Outdóór České Budějovice LZaplaceno

NEJEDLÝ RadekM40StodLZaplaceno

NOSEK MartinŽci14-15TAPSZaplaceno

NOSEK PavelM40TAPXLZaplaceno

NOSKOVÁ ZuzanaŽ40TAPMZaplaceno

NOVÁK PetrM39Hořovice Team?Neplaceno

NÝDRLE FilipŽci14-15Triatlon PlzeňSZaplaceno

PALÍKOVÁ LucieŽ39ŠKODA ELECTRIC Run CrewMZaplaceno

PAPEŽ VáclavM39PřešticeLZaplaceno

PECHAN VáclavM39KavasakiLZaplaceno

PEJCHAR LadislavM40STL PlzeňLZaplaceno

PEJCHAROVÁ JanaŽ40STL PlzeňLZaplaceno

PEJCHAROVÁ KláraDky16-17Triatlon PlzeňSZaplaceno

PFLUG AdamM39APTREKMZaplaceno

PÍCLOVÁ VeronikaDky16-17TAP PlzeňMZaplaceno

PLINCELNEROVÁ JanaŽ39Fitness TonyLZaplaceno

POLÁKOVÁ LucieŽ39PlzeňmZaplaceno

POSLEDNÍ JosefM40MerklínXLZaplaceno

POUZAR JiříM39Extremo Outdoor LNeplaceno

RADA StanislavM39PlzeňLZaplaceno

RADOVÁ ErikaŽ39COPR TJ PŘEŠTICEMZaplaceno

ROSSLER KarelM40ŠŤÁHLAVYLZaplaceno

RUBÁŠ MichalM39Nejhorší je dát si máloMZaplaceno

RUTAROVÁ KarolínaŽky12-13COPR TJ PŘEŠTICE146Zaplaceno

RUTAROVÁ KateřinaŽky8-9COPR TJ PŘEŠTICE134 Zaplaceno

RUTAROVÁ MagdalenaŽky8-9COPR TJ PŘEŠTICE134 Zaplaceno

SCHEJBAL MiloslavM39Mokrý banditiLNeplaceno

SMĚŠNÝ MichalM39Plzeň VTahu?Neplaceno

SMOLÍK VítM39KlatovyMNeplaceno

SPÁLENKA PetrM40456CÍLXLZaplaceno

STANĚK JanŽci8-9TAP140Zaplaceno

STANĚK JiříM40PlzeňXLZaplaceno

STAŇKOVÁ JanaŽ39PlzeňSNeplaceno

STOJANOVIČ JiříM39KOCOURMOUR TEAM ROUPOVXLZaplaceno

STUPKOVÁ BarboraDky16-17Triatlon PlzeňSZaplaceno

SUCHÝ FrantišekM40SK Plzeň BolevecxlZaplaceno

SVOBODOVÁ TerezaŽky8-9COPR TJ PŘEŠTICE146Zaplaceno

ŠANTÍN JanM40PlzeňLZaplaceno

ŠANTÍNOVÁ DenisaJky18-19AK Škoda PlzeňSZaplaceno

ŠANTÍNOVÁ MarkétaŽ40PSC PlzeňMZaplaceno

ŠTEFFL MichalM39DOVEDOVÉ Z ROUPOVALZaplaceno

ŠTEKL AdamM39HOKNXLNeplaceno

ŠTĚPÁNÍK OndřejM39Nejhorší je dát si máloMNeplaceno

ŠTURMOVÁ BarboraŽ39Forrest Gump teamLZaplaceno

ŠVECOVÁ AndreaŽky14-15Triatlon PlzeňSZaplaceno

TANČOUZ LukášM39ZdemysliceLZaplaceno

TOMÍČEK PavelM40KERTEAMLZaplaceno

VACÍKOVÁ HanaŽ39MerklínMNeplaceno

VACH RadekM40PlzenMZaplaceno

VÁVRA Lukᚎci10-11Triatlon Plzeň146Zaplaceno

VÁVRA LukášM40MS BIKE ACADEMY racingSZaplaceno

VÁVROVÁ LucieŽ39MS BIKE ACADEMY racingSZaplaceno

VÁVROVÁ NelaŽky10-11Triatlon Plzeň146Zaplaceno

VÍTKOVÁ NelaŽky8-9BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV146Zaplaceno

VÍTKOVÁ SáraŽky10-11BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV153Zaplaceno

VLASÁK KarelDci16-17Triatlon PlzeňLZaplaceno

VOTAVA KarelM39Příchovice XLNeplaceno

VOTÍPKA JanŽci10-11Klatovy12Zaplaceno

VOTÍPKOVÁ AndreaŽky10-11Klatovy10Zaplaceno

VÝRUBEK RudolfM40ChlumčanyxlZaplaceno

ZAJÍČKOVÁ KláraŽ39TouškovMNeplaceno

ZBORNÍKOVÁ VeronikaŽ39TymákovMNeplaceno

ZRNO TomášM39LedceLZaplaceno

ŽOHOVÁ HanaŽ40Eaglovice TeamMZaplaceno