Dnes je pátek, 26.4.2019, svátek má Oto
SPONZOŘI COPR.cz:
Porsche PlzeňCOMWA s.r.o. - Výroba přesných plechových dílů - Laserové vypalování - Svařování kovových dílůTRIATLONOVÁ AKADEMIE PLZEŇ
ČESKÁ UNIE SPORTUNADACE ŽELEZNÉ OPONY
2. ZÁVOD TALENT CUP 2019: Švihov XCO OKOLO HRADU ŠVIHOV
ON-LINE přihlašování na tento závod spuštěno: TADY
ON-LINE přihlašování na tento závod bude ukončeno za:
1. ZÁVOD MTB Biatlon 2019: MTB Biatlon CHRÁST
ON-LINE přihlašování na tento závod spuštěno: TADY
ON-LINE přihlašování na tento závod bude ukončeno za:
Stránky založeny
26. července 2011
Copyright (C) 2011 - 2019
HYNC DESIGN - Ing, Hynek MUSIL, Vaše časomíra ...
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace, zpracování dat
časomíra, sportovní akce
Tylova 1091, 334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil[@]talentcup.cz
info@copr.cz

CYKLISTICKÝ ODDÍL PŘEŠTICKÉHO REGIONU
TJ PŘEŠTICE

PŘEDSEDA ODDÍLU:MANAŽERKA ODDÍLU
Josef HRÁDEKJana RICHTEROVÁ
Josef HRÁDEKJana RICHTEROVÁ
josefhradek
(zavináč)seznam.cz
777 07 07 09
mgr.janarichterova
(zavináč)seznam.cz

TRENÉR MLÁDEŽE
a člen Výboru COPRu:
MANAŽERKA
a členka Výboru COPRu:
WEBMASTER copr.cz
a člen Výboru COPRu
Břetislav VAVERKAMarkéta MRSKOŠOVÁHynek MUSIL
Břetislav VAVERKAMarkéta MRSKOŠOVÁHynek MUSIL
BVaverka
(zavináč)seznam.cz
-
marketa.mrskosova
(zavináč)nejakyemail.cz
-
hynekmusil
(zavináč)talentcup.cz
-

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Tadeáš TOBRMAN Mikuláš BREJCHA Vojtěch OPÁLKO Jakub KRIŽAN Luděk FERIANEC
Tadeáš
TOBRMAN
Mikuláš
BREJCHA
Vojtěch
OPÁLKO
Jakub
KRIŽAN
Luděk
FERIANEC

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Eliška ČERMÁKOVÁ Josef ŠIMÁNEK Robin TOBRMAN Erik ŠVAMBERK Taťána NESNÍDALOVÁ
Eliška
ČERMÁKOVÁ
Josef
ŠIMÁNEK
Robin
TOBRMAN
Erik
ŠVAMBERK
Taťána
NESNÍDALOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Alex MAČEJOVSKÝ Matěj KRIŽAN Michal KRÁL Magdalena RUTAROVÁ Martin MRSKOŠ
Alex
MAČEJOVSKÝ
Matěj
KRIŽAN
Michal
KRÁL
Magdalena
RUTAROVÁ
Martin
MRSKOŠ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Matyáš OPÁLKO Pavel ŠVAMBERK Julie RADOVÁ Jan NESNÍDAL Nicol MATASOVÁ
Matyáš
OPÁLKO
Pavel
ŠVAMBERK
Julie
RADOVÁ
Jan
NESNÍDAL
Nicol
MATASOVÁ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Pavel MAČEJOVSKÝ Patrik KOBZA Tomáš TYKVART Karolína RUTAROVÁ Václav MRSKOŠ
Pavel
MAČEJOVSKÝ
Patrik
KOBZA
Tomáš
TYKVART
Karolína
RUTAROVÁ
Václav
MRSKOŠ

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Hynek MUSIL Žaneta CHVÁTALOVÁ Břetislav VAVERKA Lucie RADOVÁ Václav DRAGOUN
Hynek
MUSIL
Žaneta
CHVÁTALOVÁ
Břetislav
VAVERKA
Lucie
RADOVÁ
Václav
DRAGOUN

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
David MATAS Kateřina VAVERKOVÁ Jana RICHTEROVÁ Dominik CICKO Milan FIKRLE
David
MATAS
Kateřina
VAVERKOVÁ
Jana
RICHTEROVÁ
Dominik
CICKO
Milan
FIKRLE

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Aleš KVĚTOŇ Filip BROŽ Matěj KUNCENDÖRFER Jiří HARMÁČEK Martin ČERMÁK
Aleš
KVĚTOŇ
Filip
BROŽ
Matěj
KUNCENDÖRFER
Jiří
HARMÁČEK
Martin
ČERMÁK

Závodník Závodník Závodník Závodník Závodník
Marek TAJŠL Jan HAVRÁNEK Martin TOBRMAN Radek ANDRLE Erika RADOVÁ
Marek
TAJŠL
Jan
HAVRÁNEK
Martin
TOBRMAN
Radek
ANDRLE
Erika
RADOVÁ

Člen Závodník Závodník Závodník Závodník
Vítězslav OPÁLKO Tomáš BAUER Zuzana NESNÍDALOVÁ Dušan RADA Václav MRSKOŠ
Vítězslav
OPÁLKO
Tomáš
BAUER
Zuzana
NESNÍDALOVÁ
Dušan
RADA
Václav
MRSKOŠ

Člen Závodník Člen Člen Závodník
Jiří KROUPA Martin HRÁDEK Roman BENEDIKT Jaroslav MATAS Tomáš JANDA
Jiří
KROUPA
Martin
HRÁDEK
Roman
BENEDIKT
Jaroslav
MATAS
Tomáš
JANDA

Závodník Závodník Závodník Závodník Člen
Jan HOUŠKA Vladimír NÁPRSTEK Drahoslava OSTRČILOVÁ Martin LOJÍK Pavol MAČEJOVSKÝ
Jan
HOUŠKA
Vladimír
NÁPRSTEK
Drahoslava
OSTRČILOVÁ
Martin
LOJÍK
Pavol
MAČEJOVSKÝ

Závodník
Vladimír PRITZL
Vladimír
PRITZL